На Закарпатті обговорили правові складові процесу релокації бізнесу

Дата: 09.06.2022 10:15

Сьогодні директор департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА Іван Завидняк взяв учать в онлайн-семінарі щодо правового регулювання релокації бізнесу в умовах воєнного стану.

«66% усіх евакуйованих у регіон підприємств вже перереєструвалися і стали нашими податковими агентами», – наголосив під час виступу Іван Завидняк.

Спікер також розповів про особливості юридичного оформлення таких компаній, внесення змін до документації та отримання допомоги від держави.

Декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур зауважив, що до Центру правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення, постійно надходять звернення щодо правового регулювання релокації, тож тема залишається актуальною.

Семінар провели «Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення» Національної академії правових наук України та Ужгородський національний університет за підтримки Закарпатської ОВА.