Нагородження грамотами до Дня Конституції України

Дата: 29.06.2022 10:10

З нагоди Дня Конституції України та за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність, відданість Україні, грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

Варгу Михайла Михайловича - підполковника поліції, начальника Берегівського районного відділу поліції ГУНП України в Закарпатській області;

Вигрівача Віктора Вікторовича - начальника Хустського міськрайонного відділу УСБ України в Закарпатській області;

Гіряка Дениса Івановича - керівника Берегівської окружної прокуратури;

Глебу Олександру Юріївну - начальника управління Державної казначейської служби України в Берегівському районі.

«Сьогодні кожен на своєму фронті виборює краще майбутнє для нашої держави. Дякую за вашу службу і вітаю зі святом! Бажаю всім якнайшвидшої перемоги, миру і відновлення України» - сказав голова Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій.