«Закарпаття має потенціал для впровадження відновлювальних джерел енергії», – Василь Іванчо

Дата: 09.07.2022 09:05

Про перспективи розвитку альтернативних джерел енергії йшлося у Бургенланді на зустрічі керівництва Закарпатської ОВА з австрійськими партнерами та місцевими підприємцями.

«Наш регіон має великий потенціал для впровадження відновлювальних джерел енергії, ми готові працювати в цьому напрямку. Тут маємо підтримку наших іноземних колег», – прокоментував заступник очільника області Василь Іванчо.

За його словами, під час зустрічі обговорили австрійський досвід запуску вітрових електростанцій, котрі забезпечили безперебійне постачання енергії населенню. Також розглянули перспективи використання альтернативних джерел електроенергії на Закарпатті та визначили пріоритетні завдання.

«Сподіваємося, що найближчим часом завдяки такій підтримці презентуємо цікаві проєкти, які враховуватимуть усі унікальні можливості регіону та сприятимуть його розвитку, зокрема і в енергетичному секторі», – підкреслив Василь Іванчо.