Освітян області закликають приєднатися до літньої школи фінансової грамотності

Дата: 21.07.2022 14:50

З 2025 року Міністерство освіти та науки України вводить у шкільну програму для 8-9 класів обов’язковий предмет «Підприємливість та фінансова грамотність».

Щоб вирішити питання щодо підвищення рівня підготовки вчителів до викладання даного предмета, Національний банк Україні в рамках Школи фінансової грамотності «Талан» проводить літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, викладачів професійно-технічних закладів освіти та студентів вищих навчальних закладів.

Ключовим завданням та метою цього лекторію є отримання базових знань із фінансової грамотності, їх активне та ефективне застосовування на практиці.

У межах навчання Національний банк України презентує власну платформу з фінансової грамотності «ТАЛАН», використання якої допоможе вчителям та викладачам ефективно підготуватися до викладання предмету, надасть можливість використовувати навчальні матеріали сайту безпосередньо на своїх уроках та брати участь у його наповненні.

Термін проведення навчання: з 2 серпня до 25 серпня 2022 року. Формат: онлайн (вебінари)

Посилання на реєстрацію. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена!

З темами та розкладом навчальних занять можна ознайомитись детальніше за посиланням.

За результатами навчання учасники мають змогу отримати СЕРТИФІКАТ. Більше інформації на офіційній сторінці в соціальній мережі Fecebook.