Мобілізація, розміщення ВПО, підготовка до зими та навчального року

Дата: 21.07.2022 11:01

Вчора, під керівництвом голови Берегівської РВА Віталія Матія, відбулася нарада із головами ТГ району.

У нараді також взяли участь: Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА, заступник голови районної ради Михайло Кочіш, керівники правоохоронних органів, ДСНС та військкомату.

На порядку денному такі питання:

про стан споруд цивільного захисту на території територіальних громад Берегівського району;

про забезпечення проведення мобілізації;

про переведення внутрішньо переміщених осіб тимчасово розміщених у будівлі закладів освіти;

про стан виконання розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації «Щодо безпечних умов перебування у закладах освіти здобувачів освіти і працівників»;

про підготовку бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

«У нас в країні війна і нам випало працювати у цей надзвичайно складний і відповідальний час. Від роботи і рішень кожного з нас залежить успіх країни.

Керівництво на місцях – голови ТГ і старости населених пунктів - теж відповідальні за мобілізацію і спокій у громадах.

Також маємо забезпечити підготовку соціальних об’єктів до опалювального періоду.

Важливим і нагальним є питання підготовки бомбосховищ та укриттів у начальних закладах. Ми всі маємо докласти максимум зусиль, щоб розпочати навчальний процес 1 вересня.

Всі ці питання - на контролі в обласного керівництва і в Президента. Тому кожен з нас, посадова особа, має виконувати свої обов’язки і завдання чесно і самовіддано. Тільки разом, у співпраці, ми витримаємо і переможемо.» - зауважив Віталій Матій, голова Берегівської РДА.