Куди звертатися батькам дітей із труднощами розвитку та інвалідністю, – корисні поради від ЮНІСЕФ

Дата: 22.07.2022 16:28

Особливо вразливими в умовах війни є родини з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю, зокрема ті, хто вимушені були покинути рідну домівку.

Куди звернутися за консультацією психолога, логопеда або вчителя-реабілітолога? Як записатися до лікаря на новому місці? Як потрапити на навчання в інклюзивному класі чи групі? Де отримати колісне крісло або слуховий апарат для дитини? На яку іншу допомогу можуть розраховувати сім’ї з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю?

Команда Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) зібрала відповіді на ці та інші запитання в одній брошурі ( .pdf , 5.13 Мб ). Завантажуйте та користуйтесь!