120 роботодавців області отримають компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Дата: 27.07.2022 18:08

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З початку дії програми 120 роботодавців області отримали позитивне рішення Закарпатського центру зайнятості на працевлаштування 289 внутрішньо переміщених осіб.

Роботодавці, які подають заявки на компенсацію, працюють в галузях переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, тимчасового розміщення й організації харчування та ін.

Подати заяву можна через портал Дія: https://is.gd/xNWp5W, або звернутися до будь-якого центру зайнятості.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організації надання послуг роботодавцям Закарпатського ОЦЗ, тел. 031-2-64-98-31.

Гаряча лінія для роботодавців 095-426-11-58