Щодо безпечного освітнього процесу

Дата: 08.08.2022 13:26

5 серпня відбулася онлайн нарада з керівництвом Закарпатської ОВА. На порядку денному: обстеження фонду захисних споруд цивільного захисту (ЦЗ) закладів освіти; проведення короткострокових занять щодо організації заходів цивільного захисту для освітян (управлінців та керівників закладів).

Участь у нараді взяли голова Берегівської РВА Віталій Матій, заступниця голови Єва Данич, керівники відповідних структурних підрозділів РВА, представник районного управління ДСНС, голови ТГ району та керівники закладів освіти.

«До 15 серпня мають завершитися обстеження закладів освіти всіх форм власності щодо створення безпечних умов перебування здобувачів освіти і працівників під час навчального процесу. Підготовка навчальних закладів до офлайн навчання та готовність захисних споруд ЦЗ є дуже актуальним питанням на сьогоднішній день і вона знаходиться на особливому контролі у керівництва району та області.» - зауважив голова Віталій Матій - голова Берегівської РДА.