Віталій Матій: готуватися до опалювального періоду потрібно всім заздалегідь

Дата: 05.08.2022 13:40

Голова Берегівської РВА Віталій Матій провів робочу нараду із керівником Берегівської дільниці Мукачівського відділення ПрАТ «Закарпатгаз» Жолтом Мейсарошем та завідувачем сектору КТВЕЕ Мукачівської філії Анатолієм Білаком.

Обговорили стан готовності газових та електричних мереж до опалювального періоду, укладення договорів на газо- та енергопостачання.

Як поінформував Жолт Мейсарош, газові мережі готові до роботи в осінньо-зимовий період. Але всім споживачам необхідно провести повірку лічильників, перевірку газового обладнання та димових вентиляційних каналів.

Віталій Матій: Ще раз хотів би звернутися до населення, керівників бюджетних установ та підприємств району. Ситуація в країні така, що очікуємо складну зиму, тому готуватися до опалювального періоду потрібно всім заздалегідь. Тільки спільними зусиллями переможемо і подолаємо всі випробування.