Обласне управління Держпраці очолила Ольга Давиденко

Дата: 17.08.2022 08:29

Начальником Управління Держпраці у Закарпатській області призначено Ольгу Давиденко. Представили нову керівницю очільник ОВА Віктор Микита та заступниця голови Державної служби України з питань праці Алла Горбатюк.

За словами Віктора Микити, очолювати цей напрямок – дуже відповідально, особливо в умовах війни, коли наша область стала справжнім тилом для сотень тисяч вимушених переселенців.

«Разом з колегами обговорили питання фахової підтримки ВПО, їх працевлаштування, організації трудових відносин тощо. Важливим елементом тут є й допомога місцевому та релокованому бізнесу», – підкреслив керівник Закарпаття.

Саме від ефективності й злагодженості роботи Управління залежить добробут людей, розвиток економіки області та всієї країни в умовах воєнного стану.

Голова ОВА також подякував Аллі Горбатюк за особистий візит та допомогу нашому регіону в цей складний час, привітав Ольгу Давиденко з призначенням та висловив сподівання на подальшу продуктивну роботу.