День Державного Прапору на Берегівщині

Дата: 23.08.2022 17:36

Провели урочисте підняття Державного Прапору України

Участь у заході взяли керівники державних установ та організацій району, громадськість.

Сьогодні дуже важливе свято. Ми віддаємо належну шану Державному Стягу. Адже під його кольорами наші Збройні Сили воюють і захищають нашу Батьківщину. За нього віддають життя і проливають кров. Повага до прапора — це повага до свого народу, його коріння і традицій.

«Прапор України завжди символізував любов до свободи і волі. Тим більше, зараз ми бачимо, що синьо-жовтий колір став символом мужності, відваги, незламної стійкості і боротьби за свободу. Весь світ впізнає кольори українського прапору!

Вітаю зі святом бажаю всім нам: перемоги, настання миру, добробуту та процвітання. Нехай синьо-жовтий прапор свободи і волі оберігає нашу рідну землю!

Слава Україні!» - сказав у своєму привітанні Віталій Матій - голова Берегівської РДА.