Щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 31.08.2022 18:47

Сьогодні відбулася селекторна нарада обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

На порядку денному такі питання:

про стан заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій;

про ситуацію щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Участь в обласній онлайн-нараді взяли Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА, начальник відділу економіки та агропромислового розвитку Аіда Маргітич і начальник відділу обслуговування громадян №1 ГУ Пенсійного фонду в Закарпатській області Катерина Байов.

За результатами обласного селектору, відбулася оперативна нарада, в ході якої вирішено розробити, спільно з боржниками, на засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості, графіки погашення заборгованості до Пенсійного фонду та зарплат.

Дуже важливо, щоб підприємства і установи вчасно виплачували зарплати та інші виплати, адже від цього залежить також наповнюваність бюджету та Пенсійного фонду.