До Дня Незалежності грамотами нагороджено благодійників-волонтерів Берегівщини

Дата: 31.08.2022 14:51

За дорученням голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, голова Берегівської РВА Віталій Матій вручив грамоту директору Берегівської Мальтійської служби допомоги - Макуку Івану Степановичу.

З нагоди Дня Незалежності України, за сумлінне виконання обов’язків в умовах воєнного стану, сприяння зміцненню обороноздатності військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань і активну громадську діяльність Макук Іван нагороджений почесною грамотою Закарпатської ОВА.

“Саме в найбільш важкі часи, ви та ваша організація проявили гуманність і благодійну ініціативу. Дякую вам за допомогу постраждалим від війни та вимушеним переселенцям. І вітаю із заслуженою відзнакою.” - сказав під час вручення грамоти голова РВА Віталій Матій.