З нагоди Дня Незалежності України вручили грамоти

Дата: 26.08.2022 15:37

З нагоди Дня Незалежності України, за сумлінне виконання обов’язків в умовах воєнного стану, сприяння зміцненню обороноздатності військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань і активну громадську діяльність, грамотою Закарпатської ОВА нагороджено Володимира Михайловича Драгуна.

Володимир Михайлович – президент федерації кікбоксингу WAKO в Берегівському районі та волонтер. З самого початку війни він активно допомагає підрозділам ЗСУ.

За дорученням голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, грамоту вручив Віталій Матій - голова Берегівської РДА.

«Волонтери щодня роблять важливий внесок у нашу майбутню перемогу. Ваша робота дійсно заслуговує нагород. Тож я вітаю вас і дякую за активну громадську позицію та допомогу військовим.» - сказав начальник РВА Віталій Матій, під час вручення грамоти.