Сьогодні День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність

Дата: 29.08.2022 09:55

День пам’яті Захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових. На жаль, тоді українське військо понесло великі та непоправні втрати.

Ми пам’ятаємо та будемо пам’ятати кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.
Попри запеклі часи та боротьбу, що не зупиняється, Україна щодня схиляє голову у пам'ять про воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, але цей день – для гідного вшанування пам'яті кожного захисника від воїнів Русі-України до героїв російсько-української війни, що загинули у бою.

Сьогодні день, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам, виявити пошану, висловити підтритримку їхнім сім’ях, рідним та побратимам.

Вічна пам`ять захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України!