Завтра на Закарпатті День жалоби

Дата: 01.09.2022 17:03

2 вересня 2022 року в Закарпатті День жалоби за загиблими військовослужбовцями. У день жалоби НЕОБХІНО:

-приспустити Державний Прапор України на адміністративних будівлях місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, у військових частинах.

-обмежити трансляції розважальних програм шляхом внесення відповідних змін до програм радіо і телебачення, суб’єктам господарювання – проведення дискотек та розважальних заходів.

-елігійним організація провести  панахиди та молебні за загиблими в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

-оголосити хвилину мовчання о 9 годині 2 вересня 2022 року, на знак вшанування пам’яті захисників України, шляхом зупинення на цей час роботи в місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), руху громадського транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.