«Армія дронів»: ЗСУ отримали перші 20 ударних безпілотників – Мінцифри

Дата: 12.09.2022 14:10

Збройні сили України отримали перші 20 ударних дронів Warmate. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграмі:

Менш ніж за тиждень ви надіслали на банку mono 64 млн грн, які передали на «Армію дронів». За ці кошти закупили 40 безпілотників Warmate. Половину з них ми вже передали на фронт. Ще 20 дронів поїдуть на передову цього місяця.

Warmate виявляють і уражають легко броньовану техніку, засоби ППО, РЕБ (радіоелектронної боротьби) і РЕР (радіоелектронної розвідки) противника. Повна підготовка системи до місії в польових умовах триває не більш як 10 хвилин. Такі безпілотники використовує армія Польщі та інші країни-члени НАТО.

Дякую monobank та кожному, хто долучився до збору. Це посилення дуже важливе для наших захисників." - написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.