Щодо можливостей реабілітації військових на Берегівщині

Дата: 14.09.2022 11:10

За дорученням голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, Віталій Матій - голова Берегівської РДА зустрівся із очільницею Великобийганської ТГ Ганною Нодь.

Разом із представниками бізнес-спільноти обговорили можливості реабілітації військовослужбовців, їх розміщення та проживання на території громади.

Як повідомляв Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА, вони разом із обласним депутатом Олексієм Іванчом уже домовилися сформувати програму відновлення бійців на території комплексу «Косино», термальні води якого славляться своїми лікувальними властивостями.

Ми, в свою чергу, маємо на меті забезпечити проживання військовослужбовців у відпочинкових комплексах Великобийганської ТГ. Голова громади пообіцяла сприяти в цьому питанні.

«Підтримка військових дуже важлива. Збройні сили захищають нас в бою – ми ж маємо допомагати бійцям відновитися фізично і психологічно. Маємо об’єднатися і залучити всі можливості для реабілітації військових.» - наголосив Віталій Матій.