Візит заступника міністра інфраструктури України Мустафи-Масі Найєма на Берегівщину

Дата: 16.09.2022 18:44

На порядку денному - оптимізація роботи пунктів перетину державного кордону, зменшення автомобільних черг, облаштування нових КПП між Україною та Угорщиною.

Берегівський район з робочим візитом відвідав заступник міністра інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм. Тут він провів зустріч із заступником державного секретаря, відповідального за регіональний та транскордонний економічний розвиток, Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Кіш-Парціу.

Участь у робочій зустрічі взяв голова Віталій Матій - голова Берегівської РДА.

Заступник міністра Мустафа-Масі Наєм, разом із угорським колегою, оглянули КПП "Лужанка – Берегшурань” та КПП "Велика Паладь-Надьгодош".

"Маємо надію, що невдовзі КПП "Велика Паладь-Надьгодош" може запрацювати, але необхідна тимчасова інфраструктура і погодження Урядів двох країн.

Щодо КПП, "Лужанка – Берегшурань” – тут потрібна нова угода про прикордонний рух в пунктах пропуску. За подібним принципом Україна з Польщею модернізує роботу пунктів пропуску на українсько-польському кордоні." - розповів голова Берегівської РВА Віталій Матій.