Представлено заступника голови РВА Іштвана Локіту

Дата: 22.09.2022 09:01

Вчора Віталій Матій - голова Берегівської РДА представив колективу адміністрації новопризначеного заступника. Ним став Локіта Іштван Федорович.

20 вересня 2022 року, головою районної державної адміністрації - начальником районної військової адміністраціі Віталієм Матієм, за погодженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Віктора Микити, на посаду заступника голови Берегівської районної державної адміністрації призначений Локіта Іштван Федорович.

Довідково: Локіта Іштван Федорович народився в с.Гать, Берегівського району, 3 квітня 1985 року.

Закінчив Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю «Право».

До призначення на посаду заступника голови райдержадміністрації, працював на посаді старости Гатянського старостинського округу Берегівської міської ради. З 2011 по 2022 року перебував на посаді голови Гатянської сільської ради.