Чергове засідання сесії районної ради

Дата: 23.09.2022 14:27

Вчора відбулося засідання дванадцятої сесії районної ради VІIІ скликання під головуванням Карла Резеша. Участь у засіданні сесії взяв Віталій Матій - голова Берегівської РДА.

На початку засідання, хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України. Потім грамотами районної військової адміністрації та районної ради, до Дня Незалежності України, нагородили волонтерів та активістів району.

Грамотою Закарпатської ОВА, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я та високий професіоналізм, нагороджено головну лікарку Берегівського центру ПМСД Гедєш Руслану.

Потім розглянули питання порядку денного. Це зокрема:

Звіт про результати діяльності окружної прокуратури на території Берегівського району у І півріччі 2022 року.

Звіт про роботу ДП «Берегівське лісове господарство» у галузі забезпечення населення та комунальних установ району дровами у опалювальному періоді 2022-2023 років та проведену роботу щодо налагодження співпраці із органами місцевого самоврядування району на постачання паливних дров для малозабезпечених мешканців територіальних громад.

Надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області.

Кілька питань затвердження Проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів району.