Засідання комісії щодо розгляду відключення електроенергії

Дата: 26.09.2022 14:47

У п’ятницю, 23 вересня, під керівництвом Єви Данич - заступниці голови Берегівської РДА, відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.

На розгляд комісії було подано 129 непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії. Голова комісії - заступниця голови районної військової адміністрації Єва Данич наголосила, що кожне звернення щодо відключення від електроенергії ретельно вивчається та розглядається членами комісії.

Після розгляду поданих списків боржників, комісією прийнято відповідні рішення.

Районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані послуги. Економіка країни важлива, особливо в цей непростий воєнний час і від сплачених рахунків залежить безперебійне енергопостачання в майбутньому.