Закарпатцям, які прихистили вимушених переселенців, безоплатно нададуть дрова

Дата: 05.10.2022 15:37

У межах підготовки до опалювального сезону голова обласної військової адміністрації Віктор Микита разом із керівником Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Яношем Геревичем і начальником Закарпатського ОУЛМГ Віталієм Петренком підписали тристоронній Меморандум щодо додаткової підтримки домогосподарств, які безоплатно надають прихисток вимушеним переселенцям.

«Угорська екуменічна служба допомоги в Україні у партнерстві з ACT Alliance Geneva надасть 2? млн грн Обласному управлінню лісового та мисливського господарства на закупівлю 3? тис. метрів кубічних дров. Їх направлять у закарпатські дворогосподарства, у яких проживають вимушені переселенці», – прокоментував Віктор Микита.

За словами голови Закарпатської ОВА, така допомога дозволить частково покрити базову потребу в опалюваних матеріалах і стимулюватиме розміщення внутрішньо переміщених осіб у приватному секторі.