У Виноградові облаштовують житло для ВПО

Дата: 13.10.2022 15:41

У Виноградові облаштовують житло для внутрішньо переміщених осіб у гуртожитку колишнього кооперативного училища.

Віталій Матій - голова Берегівської РДА, разом із головою Берегівської районної ради Карлом Резешом, керівником підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Іваном Геревичем і депутатами Виноградівської ТГ, оглянули хід проведення ремонтних робіт будівлі.

«Як бачимо, росія і далі руйнує нашу інфраструктуру, тероризує мирних жителів та домівки сотень тисяч наших співвітчизників. Тому розміщення ВПО та облаштування житла - це важливе завдання державного рівня.

Цей відремонтований гуртожиток зможе прийняти приблизно 150-200 осіб, в залежності від складу сімей, яким надаватиметься тимчасовий прихисток.» - розповів Віталій Матій.