В районі запрацювала мобільна медична бригада

Дата: 20.10.2022 10:38

У Берегівському районі запрацювала мобільна медична бригада (ММБ) Товариства Червоного Хреста України.

Участь у відкритті роботи ММБ у Берегові взяла Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА.

Такі бригади вже функціонують на Великоберезнянщині, Рахівщині, Тячівщині Міжгірщині та Іршавщині.

Червоний Хрест синхронізує діяльність своїх мобільних медичних бригад із державними органами медицини і є їхнім партнером.

«Червоний Хрест не заміщує активність лікарів і не дублює, а підсилює потужність центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій. Ми запроваджуємо всебічну допомогу сімейним лікарям загальнотерапевтичного профілю у віддалених локаціях з обмеженим доступом. Маршрути ММБ розробляється головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги.» - розповіла керівниця обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо.

«Дякую вам та вашій організації за роботу, за допомогу ВПО. В час війни, ваша місія особливо актуальна і потрібна. З нашого боку, ви завжди можете розраховувати на сприяння і координацію співпраці з громадами району.» - сказала заступниця голови РВА Єва Данич.