Вітали працівників соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 16:35

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. Цьогоріч – в умовах воєнного часу. У Берегівській РВА привітали соцпрацівників та нагородили грамотами.

«У цей важкий воєнний час, мільйони наших співгромадян потребують соціальної допомоги, потребують звичайного людського ставлення і допомоги у вирішенні проблемних питань. Ми стикнулися з небаченими досі викликами: наші громадяни втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни в інші області нашої держави. За сухою статистикою видачі довідок або прийому громадян - цілі людські долі.

Шановні службовці, працівники соціальної сфери, я дякую за вашу роботу і добросовісне виконання обов’язків.

Бажаю нам усім перемоги, мирного неба, добра, злагоди і благополуччя. Нехай ваша робота приносить користь суспільству, а вам - задоволення.» - сказав Віталій Матій - голова Берегівської РДА, під час вручення грамот.

Фото без описуБільше фото на нашій сторінці у Фейсбук