Господарствам, які прихистили вимушених переселенців, безоплатно нададуть дрова

Дата: 10.11.2022 12:30

Вчора, під керівництвом Віталія Матія - голови Берегівської РДА, відбулася робоча нарада щодо забезпечення паливними дровами.

Участь у нараді взяли Іштван Локіта - заступник голови Берегівської РДА, в.о. керівника Берегівського держлісгоспу Юрій Столець та керівник Відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич.

Між Закарпатською ОВА, Закарпатським ОУЛМГ та Угорською екуменічною службою допомоги в Україні підписано Меморандум щодо додаткової підтримки домогосподарств, які безоплатно надають прихисток вимушеним переселенцям.

За програмою, Угорська екуменічна служба, у партнерстві з ACT Alliance Geneva, придбає дрова саме для дворогосподарств, які прийняли ВПО.

Під час наради розглянули порядок видачі, логістику та способи доставки паливних дров.