Щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків Пенсійного фонду,

Дата: 09.11.2022 15:33

9 листопада, під керівництвом Віталія Матія - голови Берегівської РВА, відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

Участь у засіданні взяли Єва Данич - заступниця голови Берегівської РВА та керівники територіальних органів виконавчої влади.

Зокрема, порядку денного стосувалися питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків Пенсійного фонду, повноважень органів виконавчої влади в умовах воєнного стану, що здійснюють нагляд за дотриманням трудового законодавства на підприємствах, установах та організаціях району.

За підсумками засідання тимчасової комісії напрацьовано алгоритм подальших дій. Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування необхідно забезпечити погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України.