Відкриття дитсадка в Берегові

Дата: 10.11.2022 17:37

Сьогодні з робочим візитом на Берегівщині заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентський державний секретар Левенте Модьор і голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка України Юлія Гришина.

Участь у робочій зустрічі взяли голова Закарпатської ОВА Віктор Микита та Віталій Матій - голова Берегівської РДА.

У Берегово, Левенте Модьор, Юлія Гришина та Віктор Микита відкрили реконструйований заклад дошкільної освіти №19.

Садочок розрахований на 45 дітей. У межах проєкту провели ремонт фасаду, добудували додаткові корпуси, укриття, вбиральні, адміністративні приміщення, облаштували прилеглу територію тощо.

Реконструкція дитсадка – спільна ініціатива Закарпатської ОВА та Акредитованого відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні (УЕСД).

Загальна кошторисна вартість проєкту – близько 30 млн грн. Будівельні роботи забезпечила УЕСД в Україні. А за рахунок обласного фінансування - закупили обладнання для кухні і навчальних класів, пральні машини, цифрову побутову техніку, килими, білизну та інше.