Голова РВА Віталій Матій оглянув роботу "Пункту Незламності " у Великій Бийгані

Дата: 24.11.2022 18:15

В Україні розгортають роботу "Пунктів незламності", у зв'язку з ракетними обстрілами з боку росії, руйнуванням енергосистеми та масовим знеструмленням.

В нашому районі загалом ствоено 27 таких пунктів. Адреси за посиланням: https://bereg-rda.gov.ua/news/1669306508/

Сьогодні голова Берегівської РВА Віталій Матій, разом із головою районної ради Карлом Резешем, оглянули роботу ПН у селі Велика Бийгань.

Тут встановлено твердопаливний котел та генератор. Можна підзарядити телефони, отримати теплі напої, медикаменти першої необхідності, зігрітись.  Є мобільний з’язок. Будівля може вмістити близько 100 чоловік.

"У разі аварійного відключення більш ніж на 24 години Пункти Незламності стануть осередком безпеки, стабільності, тепла. Вони функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

Важливо бути зібраними, спокійними та виваженими. Це основа протидії будь-яким загрозам і труднощам. Разом подолаємо ворога!" - В. Матій.