Засідання сесії районної ради

Дата: 25.11.2022 11:55

24 листопада відбулося чергове засідання сесії Берегівської районної ради, в якій взяв участь Віталій Матій - голова Берегівської РДА.

Депутати розглянули та схвалили рішення з таких питань:

про затвердження списку присяжних Берегівського та Виноградівського районних судів;

про безоплатну передачу майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст району;

про затвердження Проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Берегівського району - сіл Притисянське, Широке, Тросник та Фанчиково.

Маємо багато викликів і складних проблем, але не забуваємо про життя і про людей, які прославляють Берегівщину на міжнародній спортивній арені.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток Берегівського району, популяризацію спорту і здорового способу життя, медаллю «За розвиток Берегівщини» нагороджено Окіпнюка Олександра Олександровича – члена Олімпійської збірної України із фрістайлу.

На зимових олімпійських іграх у Пекіні, 2022 року, Олександр у змаганнях з фристайлу, в дисципліні акробатика, зайняв дев’яте місце.

Зараз він навчається і тренується за кордоном, тому медаль, під час засідання сесії районної ради, вручили мамі і тренеру – Ользі Іванівні Окіпнюк- Яремчук.