Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Дата: 29.11.2022 14:18

Сьогодні відбулася селекторна нарада обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

Участь у нараді взяли: заступниця голови військової адміністрації Єва Данич, начальниця відділу економіки та агропромислового розвитку Аіда Маргітич, начальниця відділу обслуговування громадян №1 ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Катерина Байов.

На порядку денному питання:

про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівниками підприємств, установ, організацій;

про ситуацію щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

Після селекторної наради, відбулась оперативна нарада, під керівництвом Єви Данич.

Прийнято рішення розробити спільно з боржниками, на засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості, графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати та погашення заборгованостей до Пенсійного фонду України та податкового боргу.