Віктор Микита нагородив закарпатських волонтерів

Дата: 20.12.2022 16:21

Керівництво обласної військової адміністрації відзначило закарпатських волонтерів.

«У кожного українця це слово асоціюється з допомогою, підтримкою та перемогою. Символічно, що ми вітаємо волонтерів у День святого Миколая, адже зараз диво асоціюється саме з ними», – підкреслив очільник Закарпаття Віктор Микита.

За його словами, з перших днів повномасштабної війни волонтери годували людей у багатокілометрових чергах на кордоні, організовували гуманітарні хаби, приймали ВПО, навчали дітей, допомагали ЗСУ. Чимало з них переформатовували свій бізнес під потреби нужденних, віддавали останнє, щоб зберегти життя та організувати побут іншим, не жалкуючи ні свого часу, ні власного здоров’я.

Голова Закарпатської ОВА вручив відзнаки волонтерам, привітав усіх із прийдешніми святами та побажав мирного неба і якнайшвидшої перемоги.