Про роботу бізнесу в умовах енергокризи

Дата: 22.12.2022 17:00

Фото без описуФото без описуФото без описуКерівництво області та бізнес-спільнота краю обговорили забезпечення безперебійного робочого процесу та продовження ефективної діяльності в умовах дефіциту енергозабезпечення для бізнесу.

Віталій Матій - голова Берегівської РДА, його заступники - Єва Данич та Іштван Локіта, голови територіальних громад району доєдналися до зустрічі в режимі відеоконференції.

В ході зустрічі з представниками бізнесу, голова Закарпатської ОВА презентував програму підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи – «Energy help», яка почне діяти з 1 січня 2023 року.

«Зараз наше головне завдання – підтримка економічного сектору регіону. В сучасних умовах енергетичної кризи ми не можемо говорити про розвиток. Зараз разом працюємо над виживанням, забезпеченням сталого функціонування бізнесу, збереженням робочих місць та надходжень у бюджети всіх рівнів», - наголосив очільник краю Віктор Микита.