44 нових робочих місць буде створено на Закарпатті завдяки коштам мікрогранту

Дата: 12.01.2023 11:42

Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує розгляд заяв у рамках реалізації урядової програми "єРобота", щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу.

Станом на сьогодні, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 22 претендентам із Закарпаття, з них 5 з числа внутрішньо переміщених осіб.Переможці отримають гранти на загальну суму понад 5 млн грн.Середній розмір гранту склав 244 тисячі гривень.

Сумарно на Закарпатті планується створити 44 нових робочих місць. Діючі та майбутні роботодавці планують розширити або відкрити заклади громадського харчування та кав’ярні, швейне виробництво, медичні центри, магазини непродовольчих товарів, різні сервіси, а також надавати послуги у сфері краси, виготовлення дитячих конструкторів. За рахунок грантових коштів учасники матимуть можливість придбати обладнання, сировину, матеріали, програмне забезпечення, оплатити оренду, послуги маркетингу та реклами тощо.

Всі охочі стати підприємцями та підприємці з досвідом можуть скористатися програмою, подавши заяву через портал «Дія».

Додаткову інформацію, щодо умов отримання мікрогранту можна дізнатися у відділі організації профорієнтації Закарпатського ОЦЗ, тел. 0312-64-98-68, 0312-64-98-82.

Телеграм каналhttps://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Звернутися за онлайн-підтримкою фахівців служби зайнятості можна через чат-бот у Telegramhttps://is.gd/ymASEZ.

Закарпатський обласний центр зайнятості