Оголошується набір на 2023 навчальний рік до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України

Дата: 13.01.2023 11:07

Фото без описуФото без описуФото без описуУ сьогоденні непростого часу для нашої держави ми продовжуємо витісняти загарбників російської федерації з території нашої незалежної і незламної країни. До захисту України «стали» не лише військовослужбовці солдатського і сержантського складу всіх силових структур, а й офіцери, які з честю і гідністю «женуть» противника по всій лінії фронту.

Одним з ключових елементів у проведенні оборонних і наступальних дій – є командир. Пропонуємо здобути відповідну освіту, знання і навики у ВВНЗ, ВНП ВНЗ,ВКСС і стати спеціалістами у військовій сфері. Долучитися до числа військовослужбовців найсильнішої і найславетнішої армії світу.

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ).

На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (як юнаки, так і дівчата), які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, склали вступні іспити, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: від 18 до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу. Держава надає сьогодні можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштовує без зайвого клопоту.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У ВВНЗ або ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕДЖАХ:

– здобуття якісної освіти та престижного диплома (військового та цивільного)

– гарантована місячна стипендія;

– соціальні гарантії згідно з законодавством;

– безплатне житло, спорядження, харчування, грошове і медичне забезпечення;

– гарантоване місце для продовження військової служби на офіцерських (сержантських) посадах у Збройних Силах України, інших силових міністерствах і відомствах після закінчення навчання;

– гідне грошове забезпечення та своєчасну виплату коштів.

ВИЩІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ УКРАЇНИ:

Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба;

Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного (м.Львів);

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова;

Військовий інститут Київського національного університету імені Т.Шевченка;

Військова академія (м.Одеса);

Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»;

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут (м. Київ).

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації.