Дотримання графіків відключень споживачів від електроенергії

Дата: 18.01.2023 15:30

У голови райдержадміністрації Віталія Матія, за участі заступників Єви Данич та Іштвана Локіти, відбулася нарада з директорами Мукачівської і Хустської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго.

Обговорили наступні питання:

• відновлення контролю за дотриманням графіків відключень споживачів від електроенергії;
  • дотримання принципів справедливості при застосуванні вимушених відключень та економії електроенергії.

Ворог не може досягти своєї мети, не може протистояти нашим ЗСУ, тому вдається до підступних планів, а саме, знищує нашу енергосистему. Цим самим розв'язує конфлікти між населенням.

На жаль, загалом ситуація залишається складною. Енергосистема не витримує навантажень та не встигає повністю відновитися після попередніх атак, саме тому знижується й пропускна спроможність енергетичної системи. Остання атака РФ знову завдала шкоди роботі української енергосистеми, це змусило дещо знизити ліміти споживання.

Енергетики всієї країни постійно працюють над відновленням постачання електроенергії та поверненням до стабілізаційних графіків.

Очільник району наголосив на необхідності економити споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам збалансувати енергосистему. Ми маємо з вами набратися витримки, тільки разом об’єднавшись, зможемо вистояти та подолати ворога.