Урочисті заходи до Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 14:49

Напередодні Дня Соборності України, відбулися святкові заходи біля пам’ятника Тараса Шевченка у м.Берегове.

Участь в урочистостях взяла заступниця голови Берегівської районної державної адміністрації Єва Данич, міський голова Золтан Бабяк, представники районної ради, правоохоронних органів та громадськість. До підніжжя Кобзаря здійснили традиційне покладання квітів.

22 січня відзначають День Соборності Української Держави.

Саме у цей день 1919 р. на Софійському в Києві проголосили про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну.

Це визначна подія в історії державотворення нашої країни, бо, як зазначали тодішні сучасники: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Сьогодні Україна знову веде боротьбу за свою незалежність з одвічним ворогом - Росією. Ми продемонстрували собі і світові небачену єдність і згуртованість перед лицем ворога. Завдяки нашій єдності ми досягли того, у що майже ніхто у світі, у всьому світі, не вірив.

Україна була, є та залишиться Соборною!

Низький уклін Збройним Силам України.

Вічна пам`ять загиблим.

Переможемо!