Засідання комісії щодо розгляду відключення споживачів від електроенергії

Дата: 19.01.2023 15:57

Cьогодні, під керівництвом заступниці голови Берегівської РДА Єви Данич, відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.

На розгляд подано списки непобутових споживачів, які боргують за сплату електроенергії.

Після обговорення основних аспектів заборгованості, винесено відповідні рішення. Відмовлено у відключенні від електроенергії 36 об’єктам, які забезпечують роботу критичної інфраструктури.Фото без описуФото без описуФото без опису

Районна військова адміністрація закликає усіх споживачів до відповідального розрахунку за спожиті ресурси та надані послуги. Економіка країни важлива, особливо в цей непростий воєнний час і від сплачених рахунків залежить безперебійне енергопостачання в майбутньому.