На Закарпатті стартує національна кампанія «Гвардія наступу»
Сьогодні говоримо про наступ. Не про оборону країни: ми оборонялися до цього часу. Зараз будемо наступати, звільняти нашу землю.
Для цього потрібні свідомі, вмотивовані патріоти, які готові приєднатися до «Гвардії наступу». Про старт національної кампанії в області розповіли на брифінгу в Закарпатській ОВА.
«Охочі боронити Батьківщину мають можливість добровільно вступити до лав нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають підсилити підрозділи, котрі зараз на передовій, під час імовірного майбутнього наступу», – прокоментував перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
За його словами, певною мірою нові бригади вже сформовані, а до їх складу увійшли офіцери та солдати, які мають величезний бойовий досвід і проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту – від оборони Києва та Азовсталі до боїв під Бахмутом.
На брифінгу окремо окреслили особливості доукомплектації підрозділів Нацполіції, Нацгвардії та ДПСУ в межах проєкту «Гвардія наступу».
Начальник Поліція Закарпатської області, генерал поліції третього рангу Ярослав Колесник розповів, що новосформована бригада даватиме відсіч ворогу, стримуватиме його, буде проводити штурмові дії, знешкоджувати ДРГ та інші незаконні збройні формування.
«У роботу підрозділу також входить аеророзвідка для виявлення та знищення противника. Багато наших працівників уже в зоні бойових дій. Тому поліціянти можуть переводитися, а патріотично налаштовані громадяни віком від 18 до 55 років вступати у лави захисників», – зауважив Ярослав Колесник.
При цьому рекрутеру гарантують відповідне грошове забезпечення: мінімальна оплата на період підготовки становитиме 25 тисяч гривень, розмір виплат залежить від займаної посади, військового звання, вислуги років та специфіки завдання, а обмежень щодо кількості кандидатів немає.
Про відбір кандидатів до бригади прикордонної служби «Сталевий кордон» повідомив начальник прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі (м. Мукачево) Богдан Ігнатюк.
За його словами, офіцерів, сержантів і військовослужбовців відбирають із тих, хто вже зарекомендував себе належним чином у боях під Бахмутом, Кремінною, Лиманом та за Маріуполь зокрема. Очолює підрозділ Герой України, полковник Валерій Падитель, який тримав оборону Азовсталі.
«Важливо розуміти, що це не мобілізація, люди добровільно звертаються, стають у лави війська, готуються і виконують бойові завдання. Для цього, щоб ми могли їх підготувати належним чином, у нас є відповідна навчально-матеріальна база, підготовлені офіцери, які брали і беруть участь у бойових діях», – наголосив полковник Національної гвардії України Ігор Гузар.
Також він додав, що таким чином у «Гвардії наступу» можуть готувати військовослужбовців згідно зі стандартами НАТО та гарантувати їм повний соціальний пакет.
Приєднуйтеся до одного з підрозділів національного проєкту «Гвардія наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В». Гаряча лінія для консультацій – 0800100020.
Подати заявку можна на сайті або в одному з десяти ЦНАПів Закарпатської області:
📌 Берегівський район:
м. Виноградів, вул. Миру, 3;
м. Берегово, вул. Верешмарті, 3;
📌 Мукачівський район:
м. Свалява, пл. Головна, 1;
м. Мукачево, вул. Духновича, 2;
📌 Рахівський район:
м. Рахів вул. Миру, 5;
📌 Тячівський район:
м. Тячів, вул. Нересенська, 5;
📌 Ужгородський район:
м. Ужгород, пл. Поштова, 3;
м. Перечин, пл. Народна, 16;
📌 Хустський район:
м. Іршава, пл. Народна, 1;
м. Хуст, вул. 900-річчя Хуста,27/1.