Укрзалізниця запускає «Поїзд єднання» з Ужгорода до Краматорська

Дата: 15.02.2023 09:23

16 лютого Укрзалізниця вдруге запускає "Поїзд Єднання".

«Поїзд Єднання» вирушить із заходу на схід, з’єднавши дев’ять областей України за маршрутом Ужгород-Краматорськ.

Перед відправленням потягу № 104/103 на залізничному вокзалі Ужгорода, о 09.00 відкриється експозиція «Єдність заради майбутнього» про евакуацію дітей поїздами «Укрзалізниці» з різних куточків країни під час рашистської навали. Відвідувачі виставки зможуть підписати листівки, які залізничники доставлять нашим захисникам, котрі нині боронять Донеччину.

Приєднатися до зустрічі й підписати послання захисникам можна буде також на шляху прямування рейсу: Мукачево (о 13:05) → Свалява (о 13:40) → Воловець (о 14:19) → Лавочне (о 14:59) → Славське (о 15:21) → Львів (о 17:30) → Полтава-Південна (о 06:22) → Лозова (о 08:50) → Слов’янськ (об 11:13).

Зворотно, з Краматорська, потяг вирушить до Львова 17 лютого о 12:40 і прибуде у місто Лева о 06:25.

Квитки на рейс вже доступні у застосунку Укрзалізниці, в чат-боті, на сайті та в касах перевізника.