Сьогодні Берегівщина, як і вся Україна, вшановує учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2023 15:14

15 лютого у Берегові вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 34-у річницю виводу військ з Афганістану .

Цього пам’ятного дня, колишні молоді воїни, а нині ветерани війни, рідні загиблих згадують своїх синів, чоловіків, побратимів, життя яких обірвалося в Афганському пеклі. А разом з ними вшановують полеглих миротворців, які брали участь у миротворчій місії на території інших держав.

З нагоди пам’ятної дати, аби віддати шану загиблим бійцям, за участю керівництва райдержадміністрації - голови Берегівської РДА Віталя Матія та заступниці голови Єви Данич, представників Берегівської міської рад, правоохоронних органів, ветеранів-афганцівта громадськості, поклали квіти до підніжжя пам'ятника воїнів-інтернаціоналістів, які полягли в Афганістані.

Схиляєм голови перед пам’яттю загиблих бійців, що віддали життя під час виконання військового обов’язку.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо!