Сьогодні Берегівщина віддала шану памʼяті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 12:00

У лютому 2014 року під час прощання із загиблими активістами Революції Гідності Євромайдан згенерував новий символ відданості, мужності, патріотизму – Небесну Сотню. Це збірний образ сильних людей із різних областей, серед яких були громадяни України, Грузії та Білорусі.

Події тих днів стали кульмінацією Революції Гідності. За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.

Відтоді минуло дев’ять років. І сьогодні, ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України, тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

З цієї нагоди в центральному місті Берегівщини пройшли поминальні заходи.

Віддати шану хвилиною мовчання та покладанням квітів до стелли Небесної Сотні прийшли керівники району та міста, представники правоохоронних органів, установ та організацій району та громадські активісти.

Кожен громадянин нашої країни має знати та пам’ятати, яку ціну ми платимо за нашу свободу та майбутнє. Тож нехай не згасають свічки пам’яті за згиблих героїв у наших серцях.

Герої не вмирають, поки живее пам’ять про них!

Cлава Героям! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису