В Україні продовжується рекрутингова кампанія «Гвардія наступу»

Дата: 20.02.2023 10:00

Сьогодні, заступниця голови Берегівської РВА Єва Данич разом з рекрутерами Національної поліції та Державної прикордонної служби відвідали Берегівську державну податкову інспекцію ГУ ДПС у Закарпатській області, поспілкувалися з колективом та відвідувачами щодо проходження даної кампанії в районі.

Ознайомили з алгоритмом дій вступу до штурмових бригад «Гвардії Наступу» та куди звертатися. Також присутні приділили увагу організації розповсюдження інформації для відвідувачів та населення району, щодо основних переваг проходження військової служби.

Нагадаємо, високо вмотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до лав однодумців через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) Берегівського району, де вже розпочали роботу відділи комплектування:

• м. Виноградів, вул. Миру, 3;
  • м. Берегове, вул. Верешмарті, 3.

Крім того, записатися або проконсультуватися щодо вступу до бригад можна за номером телефону: 0 800 10 00 20 або на сайті https://storm.mvs.gov.ua/.

Це не мобілізація а унікальна можливість отримати досвід, професію. Та головне, стати частиною історичних переможних подій – звільнення всіх окупованих територій України.

МВС відбирає до бригад вмотивованих добровольців із хорошим станом здоровʼя — такі основні вимоги.

Посилюємо наступальні можливості країни.

Приєднуйся до Гвардії Наступу! Час повертати своє!