В Україні продовжується рекрутингова кампанія «Гвардія наступу»

Дата: 22.02.2023 13:31

Сьогодні заступгиця голови Берегівської РВА Єва Данич особисто проінспектувала роботу одного з ЦНАПів Берегівщини в м. Виноградів, де працюють із добровольцями.

Обговорили з представниками Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби питання щодо кількості звернень й подачі заяв вмотивованих громадян та якими підрозділами Національної гвардії найбільше зацікавлені добровольці.

Нагадаємо, високо вмотивовані патріоти, які прагнуть перемоги України в боротьбі з російським загарбником, можуть долучитися до лав однодумців. Доукомплектація нових підрозділів відбуватиметься винятково з добровольців.

Дізнатися більше інформації та записатися онлайн можна на сайті: https://storm.mvs.gov.ua/, або зателефонувати за номером: 080 010 00 20

Також можна звернутися до Центрів надання адміністративних послуг Берегівщини за адресою:

• м. Виноградів, вул. Миру, 3;
  • м. Берегове, вул. Верешмарті, 3.

Це унікальна можливість отримати досвід, професію. Та головне, стати частиною історичних переможних подій – звільнення всіх окупованих територій України.

Посилюємо наступальні можливості країни.

Приєднуйся до Гвардії Наступу! Час повертати своє!