Відбулася чергова 14-та сесія Берегівської районної ради VIII-го скликання

Дата: 23.02.2023 12:19

Сьогодні голова Берегівської районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністраці Віталій Матій взяв участь у черговій чотирнадцятій сесії районної ради VIII-го скликання.

Також у сесії взяли участь голови територіальних громад, керівники правоохоронних органів району та народні обранці.

Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні росії проти України.

Під час засідання на розгляд обранців було винесено 10 питань.

Першим прозвітував прокурор окружної прокуратури Берегівського району Денис Гіряк щодо результатів діяльності окружної прокуратури на території Берегівського району у 2022 році.

Наступними розглянули питання, серед яких:

•  про програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики на 2023 рік;
  • про районний бюджет Берегівського району на 2023 рік;
  •  про затвердження звіту про виконання бюджету Берегівського району за 2022 рік, та інші.

Наприкінці засідання голова районної ради подякував депутатам та присутнім за активну участь у процесі підготовки та проведення сесії і побажав якнайшвидшої перемоги Українському народу у війні та встановлення справедливого миру в нашій державі.