З 25 лютого вже є можливість обміняти старі лампи на LED-лампи в селах України

Дата: 27.02.2023 14:26

Фото без описуПослуга обміну ламп вже доступна не тільки в містах та селищах міського типу, а й у селах. Отримати LED-лампи зможуть і мешканці прифронтових сіл Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей.

«Мешканці сіл з населенням більше 2 000 людей, можуть подати заяву на обмін через Дію»

• Авторизуйтесь у застосунку
  •  виберіть Послуги – Обмін лампочок
  •  вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти
  •  зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

В населених пунктах, яких немає серед переліку, лампи можна обміняти без попереднього замовлення у застосунку.

Для цього потрібно звернутися безпосередньо у відділення Укрпошти з паспортом, РНОКПП та лампами для обміну.

Нагадаємо, що до цього послуга була доступна в усіх містах та селищах міського типу України, крім тимчасово окупованих територій.

Програма підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.