Перший транш допомоги від Євроконтролю з Аеронавігаційного Фонду солідарності

Дата: 28.02.2023 15:49

Сьогодні Україна отримала перший транш допомоги від Євроконтролю з Аеронавігаційного Фонду солідарності.

Цей добровільний фонд дозволить на час призупинення виконання польотів у повітряному просторі нашої країни забезпечити підтримку операційної діяльності національного провайдера аеронавігаційних послуг – Украероруху та закласти основи відновлення послуг у повоєнний період.

Зокрема, така підтримка дозволить здійснити ефективні заходи задля функціонування нашої аеронавігаційної інфраструктури та підтримки компетентності фахівців операційного напрямку. Це необхідна передумова повернення до повноцінного надання послуг національним провайдером аеронавігаційних послуг України.

Нагадаємо, під час 58-го засідання Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ (РС) 24 листопада 2022 року країни-члени Євроконтролю підтримали створення Аеронавігаційного фонду солідарності для підтримки України.