На Закарпатті продовжується програма підтримки бізнесу в умовах енергетичної кризи «Energy Help»

Дата: 02.03.2023 09:18

За два місяці роботи програми підприємцям погодили 116 заявок на отримання компенсацій за придбані альтернативні джерела електроенергії.

Місцеві та релоковані компанії, котрі перереєстрували свої потужності на Закарпатті, отримають 14,3 млн грн відшкодування.

Проєкт «Energy Help» має допомогти бізнесу, дозволить стимулювати підприємців, які створюють робочі місця, підтримують економіку краю, сплачують податки та допомагають ЗСУ.

Якщо ви придбали акумулятори, сонячні батареї чи інші альтернативні джерела електроенергії після 10 жовтня, реєструйтеся на порталі «Допомога Закарпаття" (https://bit.ly/3iaeHTu)