В Україні створюються добровільні бригади "Гвардія наступу"

Дата: 03.03.2023 11:00

Це бригади Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби. А саме: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов».

Національна рекрутингова кампанія була ініційована Офісом Президента України та Міністерством внутрішніх справ України.

Головне бажання кожного українця – Перемога та Мир на рідній землі. Це можливо, якщо об'єднати зусилля і втілити мрії в життя.

Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які ДОБРОВІЛЬНО записуються до тих бригад, що найбільш близькі за ідеологією та цінностями.

Вони отримають:

• Стабільну високу оплату з додатковими винагородами;
  • Безоплатну меддопомогу, страхування та інші соціальні гарантії;
  • Досвід та професію. Новобранців навчатимуть висококваліфіковані інструктори.

Орінтовний перелік документів, необхідних для вступу в бригади:

• Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, документи про освіту;
  • Трудова книжка, військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  • Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості»;
  • Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Пункти рекрутингу активно діють в ЦНАПах Берегівщини за адресою:

• м. Берегово, вул.Миру, 3;
  • м. Виноградів, вул.Верешмарті, 3.

Тут можна отримати повну інформацію щодо особливостей та умов несення служби.

Окрім того, можливий запис онлайн шляхом заповнення типової анкети кандидата. Для цього переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/, гаряча лінія для консультацій (0800 100 020).

Вступайте до лав вмотивованих і сильних!

Час повертати своє!